Snažit se sportovat a zároveň pomáhat má smysl!!!

23.01.2020

Pomoc v nouzi ani pravidelné sportování nejsou věcmi jen tak samozřejmými, není to nic, co by přicházelo samo od sebe. K oběma činnostem je potřeba snaha! Mladší žáci FK Říčany se svými trenéry otevřeli sbírku, kdy společně napnou své síly a sportovní úsilí, aby pomohli těm, kteří to potřebují. Proto, od příštího zápasu, za každý vstřelený gól žáků FK Říčany v mistrovském, přípravném, či turnajovém utkání, každý člen realizačního týmu této věkové kategorie věnuje na transparentní účet 50,-Kč. Na konci sezóny kluci sami vyberou toho, komu korunováním své snahy udělají radost, může jím být psí útulek, dětský domov, oddělení dětské nemocnice, či domov pro seniory!  Kolik už žáci nastříleli gólů a kolik už takto získali peněz sledujte s námi na našem transparentním účtu !

#pomahamefotbalem