První vítězství v nové sezoně

3. Říjen 2016

Na další zápas naši dorostenci týden po zápasu Áčka opět vyrazili do Poděbrad. Po neúspěšném odloženém zápase v Nymburce, byli kluci odhodláni už konečně vyhrát. V kabině to bylo cítit, ale začátek zápasu nám moc nevycházel.

Bylo cítit, že jsou kluci velmi nervózní a nevěří si na balonu. To vedlo k tomu, že jsme soupeře několikrát pustili do velmi nebezpečných šancí, které buď dokázala vyřešit naše obrana nebo domáci netrefili bránu. Sami jsme většinou nabídnuté protiútoky řešili zbytečně zbrkle a do pořádných šancí jsme se nedostali. Navíc se v 15. minutě ještě zranil Petr Šindelář a tudíž musel do hry naskočit mladý Tomáš Válek, který nakonec odehrál velmi slušné utkání.

Ačkoliv se nám první půlhodina úplně nepovedla, tak se nám v 35. minutě povedlo skórovat. Po perfektně zahraném rohu Davidem Bartošem vstřelil úvodní gól kapitán Honza Beneš. Bylo velmi důležité, že se nám stav 1:0 povedlo do půle udržet.

Druhá půle už nabídla úplně jiný obraz hry, kluci byli najednou sebevědomější a soupeře prakticky k ničemu nepustili. O půli jsme kluky v šatně nabádali, aby začali střílet a hned první střela na bránu v 53. minutě skončila brankou. Poděbradští pak trochu víc otevřeli hru, což nám dávalo prostor k protiútokům. Při jednom z nich byl zfaulovaný Sláva Plandor a z nařízeného přímého kopu vstřelil Marek Pont třetí gól.

Je trochu škoda, že se nám nepodařilo udržet čisté konto, ale tři body jsou daleko důležitější!!!

Branky: 35. Jan Beneš, 53. David Bartoš, 78. Marek Pont - 88. Jan Popek

Rozhodčí: Prosr Tomáš - Vyhnal Karel, Cichra David. Delegát: Míka Ladislav.

Sestava:

Michal Strejček

Jiří Beneš                 Jan Beneš                     Marek Pont          Petr Šindelář (15.Tomáš Válek)

Martin Kotval                                 Dalibor Želízko (78. Ondřej Kaválek)

Michal Urban                               Miloslav Plandor                     David Bartoš (81. Jaromír Bělina)

Patrik Kamp (75. Pavel Dolejší)