SK Úvaly - FK Říčany 2:3 (1:1)

26.října 2015

Za umělého osvětlení a na umělé trávě v Úvalech se odehrál další zápas okresního přeboru přípravek. Náš tým šel od začátku zápasu za vítězstvím , díky velké bojovnosti a nasazení všech hráčů. Sice bylo hlavně ze začátku vidět, že mají malé skušenosti s hrou na umělé trávě, ale vypořádali se tím bravurně a ujali se vedení pěknou brankou pod břevno. Poté ještě do poločasu vyrovnal domácí tým po přímém kopu a dorážce. Po poločase se podařilo bojovností vstřelit druhou branku našeho týmu Štěpána Cibulky, ale opět tým Úval vyrovnal. Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak několik minut před koncem vstřelil svoji druhou branku v utkání Pavel Vitvar. Aby to nebylo vše, tak domácí tým mohl v posledních vteřinách vyrovnat, ale netrefili prázdnou bránu.

Všem hráčům za předvedenou hru a bojovnost děkujeme !!!

Naše branky: Vitvar 2, Cibulka

Naše sestava:

Cibulka, Holub, Machota, Novák, Svoboda, Tůma, Vitvar, Hudos, Max a Honza Frohlichovi