FK Říčany - SK Union Čelákovice 2:0 (1:0)

1.listopadu 2015

Za krásného slunečného nedělního dopoledne se sešel náš tým přípravky, aby dohrál předposlední podzimní zápas proti týmu SK Union Čelákovice, který je v tabulce hned za naším týmem, takže byl očekávaný velmi vyrovnaný boj. Ovšem hned od začátku nás tým Čelákovic herně přehrával a jenom díky velmi dobře chytajícímu našemu "gólmanovi" (Ondra Holub) a nutno uznat i velké dávce štěstí byl stav skóre 0:0. Potom se dostal ke slovu i náš tým a po střele Adama MacFaydena a teči obrany vedeme v poločase 1:0. Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil a po většinu zápasu se bráníme, ovšem 2 minutky před koncem zápasu zahrává rohový kop Filip Tůma a brankář hostí si ho k velké naší radosti dává sám do brány (asi nebyl rozehřátý :-) ) tím končí zápas 2:0 pro náš tým, ovšem nutno podtknout, že výsledek je pro náš tým velmi šťastný.

Naše branky: MacFadyen, Tůma