Sokol Mukařov - FK Říčany 1:9 (0:4)

7. Září 2014

První mistrovské utkání nového ročníku jsme sehráli v pátek od 17/00 hod na hřišti Mukařova.Rozhodli jsme se, že pro soutěž 7+1 dostanou šanci hráči hlavně ze širšího kádru. K zápasu jsme měli k dispozici 14 dětí a všechny jsme pravidelně střídali aby měli dostatek prostoru nám ukázat co v nich je.

Jak už u takových soupeřů bývá tak z naší strany došlo k podcenění a tomu odpovídal i průběh zápasu a když jsme k tomu přidali i hráče kteří defacto hráli svůj první zápas v životě bylo o moje hlasivky nehezky postaráno. První poločas se spíše nesl v neproměňování našich více než 100% šancích. I tak sme první půli vyhráli 4:0 ale s takovým soupřem to mělo být minimálně o 5 branek více, aspoň víme na čem máme zapracovat.. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první tudíž stále ta samá písníčka ne a ne dát branku a když k tomu přičtu a bídnou hru obrany tak jako výsledek byl zasloužený gol v naší brance, naštěstí byl pouze jeden.Mukařovští si ho za bojovnost opravdu zasloužili. Konečný výsledek  9:1 sice vypadá jednoznačně, ale opak byl pravdou.

Jestli takle budeme hrát proti Zelenči nebo Čelákovicím tak jich 10 dostaneme my.

sestava:

Svoboda,Janda