Aritma Praha - FK Říčany 2:13

5. Září 2014

První zápas v nové sezoně jsme sehráli na luxusním hřišti pražské Aritmy.Už před samotným zápasem jsme měli problémy s počtem dětí neboť byly stále prázdniny a tudíž byl někdo u příbuzných nebo na fotbalovém campu.Nakonec jsme dali dohromady 9 dětí kteří k zápasu odjeli. Z předchozích zápasu s Aritmou víme že nás nebude čekat nic lehkého,abych řekl pravdu trochu sem čekal, že dostaneme ,,za uši" ale opak byl pravdou, kluci hráli fakt dobře a celý zápas jsem si myslel že mi je někdo přes prázdniny vyměnil. Nutno říci, že zápas nebyl vůbec jednoduchý,ale kluci si vzali k srdci to co po nich chceme a hráli jednoduše a přímočaře k bráně a neslo to svoje ovoce. Zápas se hrál na 5x15 minut a za 75 minut hry jsme dokázali zvítězit 13:2. Velkou radost mi udělili zejména noví hráči a hráči kteří přišli z minipřípravky,zejména Pavel Vitvar,který přišel z Rado bude pro nás velkým přínosem.

Další zápas sehrajeme v pátek od 17/00 hod v Mukařově a hned v sobotu sehrajeme první mistrovský turnaj v Mnichovicích od 9/00hod.