FK Říčany - SK Úvaly 1:3 (1:2)

19.září 2014

K tomuto domácímu zápasu jsme nastoupili v neúplné sestavě. Při absencích Kuby Hausmana, Filipa Šarova a Tomáše Svobody se nám nedařilo zkrátka vůbec nic. Byli jsme pomalí, prohrávali jsme osobní souboje a první půli jsme vůbec nebojovali, a když k tomu přidáme neproměněné šance, kdy jdeme 3x sami na brankáře nemůžeme čekat nic jiného než další nepovedený zápas.
Druhý poločas musím kluky aspoň pochválit za bojovnost, ale opět jim vytknout jasné golové šance, které prostě musíme dávat. Bez golu vyhrát nemůžeme a bilance asi 20 střel a dáme jedinej gol je žalostná.
V dalším zápamse nás čekají silné Čelákovice a to musí být uplně jiný výkon, jestli chceme pomýšlet na výhru. Chtěl bych vyzdvihnout výkon Adi Najmona ač nejmenší na hřisti tak bojovností a snahou všecky ostatní kluky předčil, když se budeme všichni snažit a bojovat jako Aďa, tak o naše výsledky nemusíme mít strach

sestava:Pavlík
             Holub,Vitvar,Krýl,Čemus,Hofi