Podzimní sezona 2019 v FK Říčany

Fotbalová sezona 2019 je již za námi a my se můžeme těšit na fotbalových trávnících na novou jarní sezonu. A to od těch nejmenších 4-letých špuntů, kteří se s fotbalovým balonem teprve seznamují,  až po ty dospělé.

Naše mužstvo mužů se bude hrát v soutěži I.B třídy a  veříme, že po návratu několika našich odchovanců zpět do mužstva, budeme atakovat nejvyšší příčky. Trenérem  „A“ mužstva je Luboš Vondra a vedoucím mužstva je Tomáš Hausenblas. Mladší dorost hraje   soutěž I.A třídy. Zde je také třeba poděkovat trenérovi Honzovi Susovi za jeho práci. Oddíl mladších žáků   hraje soutěž okresního  přeboru Praha – východ. Oddíly starší a mladší přípravky hrají oblastní soutěž Okresního přeboru a ti nejmenší z fotbalové školičky získávají první zkušenosti v soutěži MiniStar. Poděkování také samozřejmě platí všem trenérům našich nejmladších  a to jsou Jirka  Netopilík, Honza Vojta, Jaromír Ferkl, Jana Hronská a David Maryško.

Věříme, že si najdete čas a přijdete podpořit naše malé i velké fotbalisty na některý z jejich domácích zápasů.  Zároveň děkujeme všem, kteří nám jakoukoliv formou pomáhají a mají zájem , aby klub nadále fungoval, i když to často není jednoduché. Chtěli bychom poděkovat MĚSTU ŘÍČANY za finanční podporu v r.2019 na provoz klubu ve výši 239.250,-- Kč.  A protože celoročně nabíráme nové hráče, uvítáme každého, kdo má chuť učit se fotbalu a být součástí našeho sportovního kolektivu. Veškeré info na www.fkricany.cz nebo na tel.739 461 627.

Ing.Milan Čížek

Předseda  FK Říčany