1/7

Branky:

Šobíšek, Špok, Krenek, Závodný

Sestava:

Šafránek, Rada - Míka, Holub, Hronský, Paulus, Šobíšek, Krenek, Závodný, Špok, Novotná, Pazdýrka, Šimunič, Šimuničová, Klíma

Těžký zápas s velice kvalitním soupeřem, který ač bodově na tom nebyl nejlépe , nás od začátku začal přehrával a zatlačil nás do defenzívy. A protože jsme nestíhali i rychlostí, přišly naše chyby, po kterých soupeř šel do vedení 2:0.Teprve pak jsme se zvedli a do poločasu  se nám podařilo Šobíškem a Špokem srovnat na 2:2. Na druhou půli nastoupil do brány místo Rady Šafránek. Druhý poločas byl vyrovnaný a dokonce pěknou střelou z dálky z kopačky Krenka jsme ztrhli vedení na svou stranu. Soupeř byl ale před naší bránou po standartních situacích stále nebezpečný. Vyrovnání přišlo po naší chybě z levé strany, kdy jsme po ztrátě balonu nezachytili rychlý brejk soupeře. Ale nakonec pomohlo i štěstí, kdy se po závěrečném náporu soupeře prosadil z brejku Dominik Závodný  a uzavřel skóre na konečných 3:4. Opětovně jsme byli nuceni sáhnout  na samé dno fyzických i psychických sil hráčů i trenérů. Všem patří od nás pochvala a gratulace k vítězství.