Tatran Rako Rakovník - FK Říčany 1:4 (1:1)

1/12

Branky:

Pazdýrka, Závodný, Paulus, Krenek

Sestava:

Rada, Šafránek - Míka, Paulus, Hronský, Krenek, Šobíšek, Závodný, Špok, Pazdýrka, Novotná, Klíma, Fišer

Další mistrovské utkání jsme odehráli na umělé trávě v pěkném sportovním areálu Tn Rako Rakovník. Přijeli jsme bez několika hráčů základní sestavy, kteří byli omluveni. Utkání začalo opět z naší strany nedůrazně, a se spoustou individuálních chyb, po kterých nás soupeř několikrát nebezpečně zatlačil před naší bránu.  Do vedení jsme šli brankou Pazdýrky. I když jsme se snažili vyvijet tlak na soupeře, hra byla z naší strany neuspořádaná, zhušťovala se do středu a my zbytečně ztráceli balony. Soupeř stačil do poločasu odpovědět a srovnal na 1 :1. Ve druhém poločase jsme začali již více kolektivně , zlepšili jsme kombinaci a soupeř na nás začal ztrácet. Po golech Závodného a Pauluse jsme šli do dvoubrankového vedení a bylo jasné, že vítězství si nenecháme uniknout. I přes odstoupení Míky ( natažený stehenní sval) jsme si udrželi na hřišti převahu a zápas zakončili brankou z kopačky Krenka.