Uhlířské Janovice - Říčany 1:8 (0:4)

Po nepovedeném představení starších dorostenců se představili i ti mladší a ukázali, že fotbal hrát umějí. V zápase nám sice chyběla celá řada opor z minulé sezony, ale noví hráči naznačili minimálně stejný, ne- li vyšší potenciál, když porazili soupeře, který byl v průměru takřka o rok starší.

Ale byla to stará známá opora Panajotis Giogas, kdo ve 14. minutě otevřel gólový účet  a na branku Janovic se valil jeden útok za druhým. O minutu později stejný hráč vysunul Jaromíra Bělinu, jenž si obešel brankáře a zvýšil na 2:0. V 17. a 22. minutě si Giogas po parádních individuálních akcích opětovně vychutnal obranu domácích a dokonal rychlý hattrick. Po poločase dokončil hattrick i Jaromír Bělina, který měl zároveň prsty v mnoha nebezpečných situacích Říčan. V 57. minutě přišel do hry Michal Strejček, který skóroval po 20 vteřinách parádní hlavičkou a v minutě 59. se prosadil po krásné nahrávce Běliny.

Hosté podali kvalitní výkon a splnili úkol, který si přinesli do zápasu, tedy hrát atraktivní fotbal a nelámat si příliš hlavu defenzivní hrou.

Jiří Klímek

Alex Trenkwitz         Jiří Beneš "C"      Tomáš Válek     Robin Petrák