V úterý 8.9.2020 jsme jako klub zařídili klubové focení. Budeme dělat jak týmové fotografie dle jednotlivých kategorií, tak také individuální fotografie každého hráče v zápasovém dresu FK Říčany.  Tyto fotografie lze hned na místě objednat a nechat si vytvořit z týmových fotografií plakáty různých rozměrů (super výzdoba do pokojíčků, babičkám, dědečkům, fanynkám atd.) Z individuálních fotografií hráčů pak bude možné zhotovit tvrzené kartičky, kde bude fotografie, jméno s příjmení hráče - něco na způsob fotbalových kartiček, které kluci sbírají do alb, ale teď na nich budou oni sami! Nikoho nenutíme objednávat kartičky, ale na účasti na týmovém focení *trváme*. Vždyť klukům by pak mohlo být líto, když bude ten plakát někde viset s oni tam nebudou. Poznačte tedy do kalendářů,* 8.9. od 15.45* hodin. Na focení jsou samozřejmě zváni i rodiče, pojmeme to jako společenskou událost , začátek sezony a možnost se trochu společně pobavit a více se poznat. K občerstvení budou k dispozici pečené krůty. Těšíme se na Vás!

Váš realizační tým FK ŘÍČANY