Fk Kavalier Sázava - FK Říčany 1:7 (1:4)

14. Září 2014

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Ve značně okleštěné sestavě náš dorost tentokrát vyrazil na zápas do Sázavy. Ačkoliv byli kluci nabádáni, aby hráli jednoduše a v klidu, tak se na hřišti děl přesný opak. Zbytečně dlouho jsme drželi balón, místo jednoduchých lehčích přihrávek jsme vymýšleli složité akce, obrana bohužel dnes vůbec nefungovala a tak jsme to soupeři velmi usnadnili.

 

Bohužel nemá ani moc cenu rozebírat průběh zápasu. Zkrátka dnes to nebyl náš den, ale zároveň nebyla bohužel vidět ani nějaká velká bojovnost, kterou by se alespoň částečně dal nahradit ten fakt, že nám to dnes nešlo. Pochvalu si dnes zaslouží jen brankář Petr Viktorin, který sice dostal 7 gólů, ale několik dalších jasných šancí naopak pochytal a můžeme mu vděčit za to, že jsme si dnes neodvezli větší příděl.

 

Po třech vyhraných zápasech jsme tedy tentokrát dopadli jak Ferdinand v Sarajevu před sto lety - schytali jsme sedm kulí. Doufejme, že tento šílený výkon a výprask naopak kluky nabudí tak, abychom zase příští týden vrátili na vítěznou vlnu, protože takto to opravdu hrát nejde!!!!

 

Hodnocení trenéra:

 

Utkání jsme samozřejmě absolutně nezvládli. Chyběla nám opravdu veliká řada důležitých hráčů, což je náš obecný problém. Náš "A" tým musí být soustavně doplňován dorostenci, máme střídavý start do vyšší soutěže a radu zranění. A tak se stane, že do utkání nastoupí kluci, kteří nechodí trénovat a ti, kteří by si měli říct o místo. Ani jedni z nich zápas nezvládli a můžeme děkovat brankáři "pouze" za 7 gólů. Naše obranná hra od 1. minuty neexistovala. Nejde  jen o obránce, ale také celou zálohu. Dělali jsme hloupé chyby a soupeři stačil hráč Bartoš, který si s naší obranou dělal, co si přeje. 

 

Výsledek by mě sám o sobě nestresoval, kdybych věděl, že se nikdy nebude opakovat. Ale s přístupem našich chlapců se tak může stát  velmi rychle.  Nemáme široký kádr a budou- li se kluci i nadále zaobírat vším jiným než fotbalem, budeme mít problém (nebo fotbalem v jiných týmech). To jsem psal již po minulém venkovním utkání v Čechticích.

 

Hodocení (1-10) je dnes velmi jednotvárné:

 

                                                          Viktorin 6

       

          Mergl 3 (70. Nykodém)    Pont 3                  Beneš 3                  Pánek 4

                                                                   

                                                           Vráblík 3

                                       

                   Masopust 3 (59. Pančák 4)               Vojáček 3 (61.Tököli)

       

   Pavlíček 4                                                                             Kamp 3 (59. Linhart 3)

                                                       

                                                             Musil 4