TJ Kouřim - FK Říčany 2:1 (0:0)

22. Březen 2015

Dnes jsme zápas nezvládli nejen výsledkově, ale i herně. Domácí na těžkém terénu vsadili na pevnou defenzivu, hluboký obranný blok, sílu svých stoperů a trpělivě čekali na standartní situace. Utkání pak rozhodli z rohu a trestného kopu. Na těžkém terénu nemohli rozvinout naši obvyklou kombinační hru, to nás ale neomlouvá. Hráci domácíh předvedli větší fotbalové srdce a o výsledek se skutečně poprali. Není bez zajímavosti, že náš exekutor standartních situací Vráblík je zahrával výrazně lépe než domácí borec, ale přesto jsme z nich měli daleko méně možností než domácí. Jinými slovy, domácí se lépe prali tělo na těloa chtěli.

Ve hře nám chyběl pohyb, ochota nabízet se bez míče a něco si dovolit. Technická nekvalita některých našich akcích byla alarmující. Nemyslím si, že by ti kluci neuměli pracovat s míčem, ale fotbal je také o hlavě a my jsme na zápas nebyli dostatečně mentálně připraveni. I přes tisíceré varování.... Jsme velice zklamáni, ale hlavy nevěšíme a příští týden se musíme vrátit na vítěznou stopu!

Gól:

Vráblík

Hodnocení hráčů (1-10):

Pančák 4

Viktorin 5                           Beneš 6                                Adžič 5                                                 Vojáček 4

Kotval 4                                Vráblík 5

Thümmel 4                                                  Pont 4                                                                          Kamp 5

Musil 5

střídání: 43. Giogas (5) za Kampa, 48. Olmr (5) za Thümmela, 77. Mergl (5) za Viktorina