Dynamo Horní Bučice - FK Říčany 0:7 (0:4)

2. Listopad 2014

1/9

Další hrací den, tentokrát sobota, pro nás začal brzkým vstáváním a dlouho cestou do Bučic, která naštěstí na našich hráčích nenechala žádné následky a od 1. minuty jsme byli aktivnějším a pohyblivějším týmem. Dříve než se  domácí stačili rozkoukat, Honza Musil už klepal na břevno.... O minutu později se stejný hráč objevil v další šanci,ve které se už nemýlil a otevřel účet zápasu, do kterého se zapsal svým čtvrtým hattrickem v sezoně. Soupeř sice v vzápětí z ničeho nic rozvonil tyč, ale to byl jediný více vzrušující moment pro našeho brankáře v celém zápase. Po dalších křídelních akcích jsme si vytvářeli šance a trápili jsme lehce dezorientovaného soupeře. V 25. minutě bylo prakticky po zápase, neboť jsme vedli 4:0....

Branky:

3xMusil, Pont, Kotval, Brky, Bejly.

Hodnocení trenéra:

Utkání jsme zvládli dle představ. Soupeř neměl tak špatné hráče, jak by napovídalo postavení v tabulce, ale nedodržoval žádný herní systém a byl zcela dezorientovaný. Naši hráči k utkání přistoupili správně, na nic nečekali a do soupeře se pustili se vší vervou. Kromě tradičních střelců se trefili oba stopeři, což mě těší. Měli jsme dostatek pohybu a soupeře přejeli. Dále nemá cenu se zápasem zabývat, všechny zveme na šlágr příštího kola s Uhlířskými Janovicemi, kde opravdu zjistíme, jak na tom fotbalově jsme....

Hodnocení hráčů (1-10):

Pančák 5

Olmr 6 (69. Linhart)           Bejlovec 6        Adžič 6                Vojáček 6 (50. Mergl )

Kotval 6

Nykodém 6        Vráblík 7

Pont 7                                        Musil 8 (50. Kamp 6)                             Pavlíček 6