Naši dorostenci ovládli Prague Spring Cup 2018

30.března - 1.dubna 2018

Velkého úspěchu dosáhli naši dorostenci, když o velikonocích zvítězili ve své kategorii na mezinárodně obsazeném turnaji Prague Spring Cup. Do Prahy se sjelo celkem 69 mužstev z nejrůznějších zemí ( Itálie, Německa, Dánska, Holandska, Rakouska, Turecka, Estonska, Polska..). Během 3 dnů bojovali v kategoriích U6 – U 19. V naší kategorii bylo 8 mužstev rozdělených do dvou skupin po čtyřech. Do finálových bojů postupovaly vždy 2 mužstva z každé skupiny. V základní skupině jsme vyhráli postupně všechna 3 utkání – s německým FC Angeln (1:0), TV Heuchlingen (1:0) a italským POL.Castignano (2:0). V semifinále nás čekalo německé mužstvo BSG Stahl Riesa, se kterým si naši kluci poradili 2:0. Postoupili jsme do finále a naším soupeřem byl vítěz druhého semifinálového zápasu italský USD Lavagnese. V těžkém zápase proti horkokrevným, rychlým a fyzicky zdatnějším Italům jsme v poločase hráli 0:0. Po přestávce jsme to byli ale my, kdo dal první branku a brzy na to přidal druhou. Celým turnajem jsme prošli bez ztráty bodu a bez obdržené branky. Po zásluze jsme se radovali ze zlatých medailí a poháru.