XIV. Memoriál Miroslava Šafaříka

19. srpen 2017

V sobotu 19.srpna 2017 se na stadionu FK Říčany uskutečnil již 14. ročník Memoriálu Miroslava Šafaříka v kategorii starší přípravka (ročník 2007). Turnaje se zúčastnilo 12 mužstev z celé republiky. Krásné slunečné počasí a skvělá organizace turnaje přispěla opět k pohodovému průběhu celého turnaje. Po celý den bylo vidět mnoho pěkných zápasů, hodně vstřelených branek a radost i smutek našich mladých fotbalistů. Pro všechny hráče to byla velká zkušenost zahrát si proti nejlepším mužstvům z celé republiky. Velký dík Karlu Masopustovi a Honzovi Susovi, ale i všem dobrovolníkům, kteří odvedou spoustu práce při přípravě turnaje. Tento turnaj pojmenovaný po „Honzovi“ Šafaříkovi si již vybudoval silnou pozici v republikovém kalendáři mládežnické kopané  a  „ŠÁFA“, který velkou část svého života věnoval výchově mladých fotbalistů  by určitě měl z tohoto turnaje velkou radost. Poděkování také patří Městu Říčany, které finančně podpořilo pořádání tohoto celostátního mládežnického turnaje grantem ve výši 50.000 Kč.

Pořadí turnaje :

1. FK Mladá Boleslav