Skvělý podzim FK Říčany

6. Prosinec 2015

Uplynulá podzimní sezona 2015 se našemu fotbalovému klubu FK Říčany  velmi vydařila, neboť po polovině  sezony 2015-16 jsou naše tři mužstva v čele tabulky.  „A“ mužstvo FK Říčany získalo ve  I.B třídě Středočeského kraje celkem  33 bodů, když pouze jednou prohrálo a vstřelilo  53 branek, což je nejvíce ze  všech mužstev v  krajských soutěží dospělých. Naše mužstvo pod vedením trenéra Zdeňka Andrlíka předvádělo celý podzim  pěkný útočný fotbal, který se musel všem přítomným divákům líbit.  Nejvíce branek vstřelili útočníci Jan Sus a Jan Olah, ale pouhých 10 obdržených golů také svědčí o velmi dobré obranné hře týmu.  Věříme, že takto dobře rozjetou sezonu dotáhneme k postupu do vyšší soutěže.

Stejnou spokojenost máme také s naším starším dorostem, který po letním postupu do krajského přeboru vede tuto soutěž s pětibodovým náskokem. Na tomto mužstvu se projevuje dlouhodobá trenérská práce Jakuba Mareše a jeho spolupracovníků, kteří dostali tento tým na velmi dobrou úroveň. Také mužstvo mladšího dorostu, které je pravidelně doplňováno staršími žáky, obsadilo v krajském přeboru velmi pěkné 4.místo.

.

Starší žáci se  pod vedením Jaromíra Ferkla v krajském přeboru také neztratili a jejich 7.místo je také velmi pěkný výsledek, především s ohledem na budoucnost tohoto mužstva. Příjemným překvapením je ale 1.místo  mladších žáků v krajském přeboru, kde trenér Jan Sus dokázal s velmi mladým mužstvem své kategorie dosáhnout tohoto vynikajícího úspěchu

.

Chtěl bych také tímto poděkovat všem trenérům a vedoucím mužstev za obětavou práci, kterou odvádějí ve prospěch hráčů našeho klubu, aby se mohli neustále zlepšovat. Věřím, že letošní výborné výsledky mužstev budou pokračovat i následujícím roce, abychom všichni z FK Říčany měli radost z předváděných výkonů.