Jarní brigáda FK Říčany

16.05.2020

Začátkem května, jakmile polevila přísná bezpečnostní opatření, proběhla v našem areálu brigáda, jíž se účastnili nejen trenéři, ale také rodiče a přátelé našeho klubu. Cílem akce bylo nejen uklidit areál po vytouženém znovuzahájení tréninkové sezóny, ale hlavně pozvednout prostor tréninkového hřišťátka, které slouží nejen našim malým fotbalistům, ale také široké veřejnosti. Během prací bylo odstraněno staré, nevyhovující dřevěné hrazení, které bylo po letech již za hranicí svojí životnosti a už dávno neplnilo svoji funkci. O estetické a bezpečnostní stránce nemluvě. Pozornosti a péči se dočkal i trávník na hřišťátku, kde byl na poškozených místech položen travní koberec. V brzké budoucnosti by se hřišťátko mělo dočkat i nového oplocení a sítí. Všem zúčastněným velice děkujeme za pomoc a podporu, především našim šikovným tatínkům a budeme se těšit na další společnou akci!