XVII.ročník   -  Memoriálu  Miroslava  Šafaříka

V sobotu 14.8.2021 se na stadionu FK Říčany uskutečnil již 17.ročník Memoriálu Miroslava Šafaříka v kategorii starší  přípravka (ročník 2009). Turnaje se zúčastnilo 12 mužstev z celé republiky . Krásné slunečné počasí  a skvělá organizace turnaje přispěla opět k pohodovému průběhu celého turnaje. Po celý den bylo vidět mnoho pěkných zápasů, hodně vstřelených branek a radost i smutek našich mladých fotbalistů. Pro všechny hráče to byla velká zkušenost zahrát si proti nejlepším mužstvům z celé republiky. Velký dík patří všem dobrovolníkům, kteří  odvedou spoustu práce při přípravě a organizace turnaje. Tento turnaj pojmenovaný po „Honzovi“ Šafaříkovi si již vybudoval silnou pozici v republikovém kalendáři mládežnické kopané  a  „ŠÁFA“ , který velkou část svého života věnoval výchově mladých fotbalistů a  by určitě měl z tohoto turnaje velkou radost. Poděkování také patří Městu Říčany, které finančně podpořilo pořádání tohoto celostátního mládežnického turnaje grantem ve výši 12.000,-- Kč.

Pořadí turnaje :
1.    FTA Praha