FK Říčany

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Říčany
 

Příští zápas

Březnová výzva

Březnová výzva

Rozhodli jsme se vyhlásit březnovou sportovní výzvu. Pomáhali jsme na jaře 2020 a rozhodli jsme se otázku sportu a pomoci sloučit a využít znovu.

Březnová výzva!

“Nepředumejme věci až do bodu nečinnosti” - Jack Welch

Co může dělat fotbalový klub, tvořený ze 3/4 mládeží, v situaci, kdy má zakázáno hrát, soutěžit, kolektivně trénovat? Tuto až bolestnou otázku řešíme řadu dní a týdnů. Nejzásadnější se pak jeví otázka, jak motivovat naše hráče, z nich zejména děti, ke sportovním aktivitám, ke zdravému zdravotnímu stylu a dostat je od počítačů, herních konzolí a nečinnosti. Řešení, jak tomu někdy bývá, se naskytlo samo, a to zřízením Očkovacího centra Říčany v areálu našeho klubu. Pomáhali jsme na jaře 2020 a rozhodli jsme se otázku sportu a pomoci sloučit a využít znovu.

Rozhodli jsme se vyhlásit březnovou sportovní výzvu (za současného dodržení vládních protiepidemických opatření): Za každou sportovní aktivitu našich hráčů a trenérů - měřitelnou kilometry - v časovém úseku jednoho týdne sečteme nastřádané kilometry, vynásobíme je číslem 5 a za takto vypočítanou hodnotu klub FK Říčany obstará zdravotníkům Očkovacího centra a Odběrovému místu při Nemocnici Říčany balenou vodu, ovoce a jiné občerstvení. Jsme přesvědčeni, ze tak jako zdravotníci pomáhají v současné době lidem, my můžeme na oplátku jako sportovci pomoci právě těmto zdravotníkům a jejich náročnou službu jim alespoň zpříjemnit.Spoluúčast na akci s FK Říčany již přislíbili: fa. Hügli, kavárna Gabi Café, a fa. Nejlevnější potraviny Flaška. Děkujeme.

#pomahamepohybem

V případě, že by měl kdokoliv zájem nás v naší snaze podpořit, může tak učinit materiálně, sportovně či finančně (na transparentní bankovní účet FK Říčany). Že to myslíme vážně dokládá fakt, že dnes 1.března fotbalisté FK Říčany předali zdravotníkům Očkovacího centra a Odběrovému místu Nemocnice Říčany první várku balených vod.

Kontaktní osoby: Lukáš Liolias, tel. 739072188, Jan Vojta tel. 608 391 105, email: fkricany-mladez@email.cz

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

Město Říčany MŠMT Středočeský kraj

Počet návštěv: 1561
Posledních 30 dnů: 429 | Posledních 7 dnů: 210 | Poslední den: 10

© 2022 FK Říčany | Všechna práva vyhrazena | ing.vojta@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne