FK Říčany

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Říčany
 

Příští zápas

SK Vyžlovka vs FK Říčany

Datum a čas konání: 28.5.2022 10:15

Oslava 120 let FK ŘÍČANY!

Oslava 120 let FK ŘÍČANY!

V úterý 28.9.2021 se na stadionu FK Říčany uskutečnila oslava 120 let založení fotbalového klubu FK Říčany a také slavnostní otevření zrekonstruované tribuny a šaten

120 let  FK Říčany


   V úterý 28.9.2021  se na stadionu FK Říčany uskutečnila oslava 120 let založení fotbalového klubu FK Říčany a také slavnostní otevření zrekonstruované tribuny a šaten. Náš klub byl založen na jaře r.1901 místními studenty pod názvem Sportovní klub Říčany a první fotbalové utkání jsme sehráli na podzim r.1901 proti Unionu Žižkov.
   Oslavy 120 let založení zahájilo utkání mezi žáky FK Říčany a FK Radošovice, následovaly zápasy dorostu a mladší přípravky. Slavnostní zahájení proběhlo za účasti starosty města Říčany ing. Davida Michaličky a říčanského faráře Konstantina. Poté následovaly další fotbalové zápasy starých gard 50+ a následně 35+. Sportovní část byla zakončena zápasem mezi FK Říčany a Starou gardou SK Slavia Praha s výsledkem 3:3. Závěrečná část oslav byla ve znamení živé hudby kapely Sirius band a celý den byl zakončen slavnostním ohňostrojem.
Myslím si, že celý tento slavnostní den velmi povedl, výborné počasí, skvělé zabijačkové hody , hodně atrakcí  a hlavně dobrá nálada všech účastníků. Chtěl bych také poděkovat všem sponzorům a hlavně dobrovolníkům, kteří se podíleli na organizaci oslav. Poděkování také patří Městu Říčany, které finančně podpořilo pořádání tohoto celostátního mládežnického turnaje grantem ve výši 30.000,-- Kč.

                                                 

                                                           Ing. Milan Čížek
                                                     Předseda  FK  Říčany

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

Město Říčany MŠMT ATALIAN Vojtovi Středočeský kraj Alfa classic Pro-idea - tvorba www stránek

Počet návštěv: 513
Posledních 30 dnů: 459 | Posledních 7 dnů: 102 | Poslední den: 12

© 2022 FK Říčany | Všechna práva vyhrazena | ing.vojta@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne