FK Říčany

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Říčany
 

Příští zápas

podzimní sezona 2021

podzimní sezona 2021

Fotbalová sezona 2021 je již za námi a my se můžeme těšit na fotbalových trávnících na novou jarní sezonu. A to od těch nejmenších 4-letých špuntů, až po ty dospělé.

Fotbalová sezona 2021 je již za námi a my se můžeme těšit na fotbalových trávnících na novou jarní sezonu. A to od těch nejmenších 4-letých špuntů, kteří se s fotbalovým balonem teprve seznamují,  až po ty dospělé.

Naše mužstvo mužů  bude hrát v soutěži I.B třídy a  věříme, že po nepříliš povedeném podzimu se mužstvo v zimní přípravě odrazí k podstatně lepším výsledkům v jarní části soutěže. Naše „B“ mužstvo, které je složeno především z našich dorostenců, vyhrálo podzimní část soutěže pouze s jednou porážkou a tak s velkým náskokem doufejme míří k postupu do III:třídy okresu Praha – východ. Naši dorostenci hrají krajský přebor Středočeského kraje a jsou v obou kategoriích na 1.místě po podzimní části soutěže, což je skvělé. Oddíly starších a  mladších žáků   hrají soutěže okresního  přeboru Praha – východ. Oddíly starší a mladší přípravky hrají oblastní soutěž Okresního přeboru a ti nejmenší z  fotbalové školičky získávají první zkušenosti v soutěžích okresu Mini star. Poděkování také samozřejmě patří všem trenérům a vedoucím našich mládežnických mužstev za jejich snahu a čas, který dětem věnují.

  Věříme, že si najdete čas a přijdete podpořit naše malé i velké fotbalisty na některý z jejich domácích zápasů.  Zároveň děkujeme všem, kteří nám jakoukoliv formou pomáhají a mají zájem , aby klub nadále fungoval, i když to často není jednoduché. Chtěli bychom poděkovat MĚSTU ŘÍČANY za finanční podporu v r.2021 na provoz klubu ve výši 112.500,-- Kč.  A protože celoročně nabíráme nové hráče, uvítáme každého, kdo má chuť učit se fotbalu a být součástí našeho sportovního kolektivu. Veškeré info na www.fkricany.cz .

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Události

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

Město Říčany MŠMT Středočeský kraj

Počet návštěv: 1561
Posledních 30 dnů: 429 | Posledních 7 dnů: 210 | Poslední den: 10

© 2022 FK Říčany | Všechna práva vyhrazena | ing.vojta@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne