FK Říčany

FK Říčany

Sbírka pro skauty!

Vzhledem k tomu, že ve středu 2.září v nočních hodinách skautskému středisku Lípa v Říčanech shořela klubovna, vyhlašujeme v klubu sbírku na pomoc skautům!

SBÍRKA PRO SKAUTY

Vzhledem k tomu, že ve středu 2. září v nočních hodinách, skautskému středisku Lípa v Říčanech u Prahy shořela klubovna, kterou si postavili před půl stoletím a jedno z největších středisek se den před zahájením skautského roku ocitlo zcela bez klubovny, a my sami nejlépe víme, jaké to je žádnou klubovnu nemít; hrají za nás hráči, kteří jsou zároveň skauty; poslání skautu jsou obdobná jako našeho fotbalového klubu (sdružovat mládež, učit je novým dovednostem atd.) a jsme přesvědčeni, že sport by měl zejména na této regionální úrovni mládež spojovat a ne mezi ní dělat rozdíly, vyhlašujeme sbírku na pomoc Skautu Říčany. Z fondu Žáků vkládáme 3.000,-Kč, každý kdo by chtěl dobrovolně přispět, byt třeba i 20,-Kč, předá vedoucímu družstva Honzovi V.

#dekujemezepomahate

Váš realizační tým FK ŘÍČANY