FK Říčany

SK Vyžlovka vs FK Říčany

Datum a čas konání: 28.5.2022 10:15

Rekonstrukce umělky

Během říjnového hlasování ve 4.ročníku Překvapte Říčany občané rozhodli o realizaci projektu říčanských fotbalistů na rekonstrukci umělky na Lázeňské louce!

Rekonstrukce umělky na Lázeňské louce!

Během říjnového hlasování ve 4.ročníku participativního rozpočtování známé též jako "Překvapte Říčany" občané rozhodli o realizaci společného projektu říčanských fotbalistů a ragbystů na rekonstrukci umělky na Lázeňské louce. Ze sedmi projektů do dvou milionů se projekt na nový umělý povrch hřiště na Lázeňské louce umístil na krásném druhém místě. Samotná rekonstrukce hřiště s umělým povrchem je naplánovaná na první polovinu roku 2021, a už následující podzimní sezonu se tak můžeme těšit na "nové" hřiště.  V současné složité době kdy je sportování v uzavřených prostorách velice omezené je to více než dobrá zpráva. Všem, kteří nám během hlasování dali svůj hlas velmi děkujeme!

#fkricany

Žádné nadcházející události.

Poslední zápas

Město Říčany MŠMT ATALIAN Vojtovi Středočeský kraj Alfa classic Pro-idea - tvorba www stránek