Neúspěšný víkend našich mužů

7. Září 2014

Sokol Zdislavice - FK Říčany „A“  3:1 (1:0)   branka : Marušák

Sestava: Černý – Dobrý, Michal, Skála, Znamenáček, Donát, Koranda, Netolický, Sus, Brožík (Adžič), Marušák

Zápas s neoblíbeným soupeřem se odvíjel podle tradičního scénáře, kdy urostlí chasníci domácího mužstva  s přispěním rozhodčích, svým důrazem a nakopávanými míči totálně rozhodili naše mužstvo. Za stavu 2:0 jsme se konečně probudili a po gólu Marušáka jsme domácí zatlačili, ale všem našim snahám udělalo konec zbytečné vyloučení Korandy. Škoda dalších ztracených bodů, neboť soupeř byl k poražení.

SK Kamenice - FK Říčany  „B“  3:1 (0:0)    branka: Šmiljek

Sestava:  Žvejkal – Hruška, Štěpánek (Bejlovec), Prell, Stockelmayer, Směja, Podroužek,Klenka, Havelka, Šmiljek, Štěpán (Čížek)

Naše mužstvo přijelo do Kamenice bez gólmana, kde musel zaskočit Žvejky. Průběh zápasu byl vyrovnaný, ale dá se říci, že jsme měli více vyložených šancí a trefili jsme dvakrát tyč. Zápas nakonec rozhodla potyčka mezi Žvejkym a domácím útočníkem, kdy oba museli pod sprchy a ukázalo se , že pro nás to byla větší ztráta než pro domácí tým. V závěru utkání se nám podařilo snížit a měli jsme ještě několik možností vyrovnat, ale nakonec domácí rozhodli svým třetím golem o osudu utkání.