Víkendové zápasy áčka a béčka

26. Srpna 2014

AFK Kácov  - FK Říčany „A“    1 : 1 (1 : 0)

Branka : Sus

Sestava: Černý – Bečvář, Michal, Skála, Beneš, Donát, Koranda, Netolický, Sus, Brožík, Machálek (Marušák)

První zápas nového ročníku I.B třídy jsme odehráli  s AFK Kácov (béčko Graffinu Vlašim) na hlavním stadionu ve Vlašimi. V prvním poločase se prosazovali důrazní domácí hráči a naše mladá sestava se s tím nedokázala vyrovnat a tak domácí šli do zaslouženého vedení. Ve druhém poločase jsme si od 55.minuty  vytvořili drtivý tlak, který jsme bohužel využili pouze k vyrovnávacímu golu i přes několik dalších vyložených šancí, které mohli rozhodnout o našem vítězství. Nutno také říci, že jsme nakonec i mohli prohrát, neboť domácí měli v poslední minutě jasnou šanci , kterou neproměnili.

FK Radošovice  -  FK Říčany  „B“     4 : 1 (2 : 1)

Branka: Šmiljek

Sestava:  Oudran – Hruška (Čížek), Vašák, Prell, Adžič (Bejlovec st.), Marušák, Podroužek (Novák), Bejlovec ml., Havelka, Šmiljek, Valný

Tradiční říčanské derby, ve kterém naše mužstvo vedl premierově vedl Bertík Šindelář,  bylo od začátku utkání v naší režii a zaslouženě jsme se ujali vedení po nádherné šibenici „Šmidly“. Další šance jsme ale nevyužili a tak přišel trest s pomocí rozhodčího – penalta a následný roh domácích, který jsme špatně odbránili. V závěru prvního poločasu jsme mohli utkání otočit, ale tři vyložené šance jsme neproměnili. Ve druhém poločase jsme po odstoupení Podroužka a třetím golu domácích neměli již sílu s utkáním něco udělat.